تبلیغات

سپیدرود در مسیر پنجمین توقف قهرمانان

کد خبر: 1474964/8 زمان: 16:44   1396/08/28 بازدید: 64

سپیدرود رشت در حالی به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود که قبلا برابر دیگر تیم فوتبال اصفهانی یعنی سپاهان در اصفهان به تساوی بدون گل رسیده است .

به گزارش "ورزش سه" در مصاف با سپاهان، رشتی ها برای اولین بار در تاریخ لیگ حرفه ای مساوی می کردند ،آنها در 4بازی قبل یک برد و3باخت داشتند.


اما تساوی برابرسپاهان یکی از نتایج موفق رشتی ها برابر تیم هایی بوده که مربیان آنها قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده بودند .


سپیدرودقبل از این برابر پیکان با هدایت مجید جلالی که فاتح لیگ سوم بوده 1بر صفر برنده شده، برابر سپاهان با مربیگری کرانچار که قهرمان لیگ یازدهم بوده به تساوی بدون گل  رسیده  است، برابر استقلال خوزستان که مربیش عبدالله ویسی فاتح لیگ پانزدهم بوده  هم صفر بر صفر کرده والبته تیم فوتبال سایپا تحت هدایت علی دایی فاتح لیگ ششم برتر بوده را هم به تساوی بدون گل  راضی کرده است.آنها  2بر صفر تیم نفت آبادان را برده که مربیش یعنی فراز کمالوند قهرمان لیگ دسته اول بوده است که قهرمانی لیگ دسته اول در این آمار محاسبه نمی شود.


سپیدرود اگر برابر تیم قلعه نویی یعنی ذوب آهن هم به تساوی برسد، برای بار پنجم قهرمانان گذشته لیگ حرفه ای را متوقف کرده است .

سپیدرود پنجمین قهرمانان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات